Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız burun estetiği, cerrahi müdahale yapılmadan gerçekleştirilen Hyalünorik asit malzemelerinin buruna enjekte edilmesiyle uygulanan bir işlemdir.  Burun ucu düşüklüğü, burun deliği asimetrisi, burun köprüsündeki şekil bozuklukları gibi sorunların tedavisinde kullanılabilen etkili bir işlemdir. Bu işlemin süresi yalnızca 10 dakikadır.

Detaylı Bilgi

Ameliyatsız Çene Estetiği

Çene dolgusunda enjeksiyon tekniklerinden faydalanılır. Çenedeki çukur görünümü düzeltmek, alt yüzü şekillendirmek ve yapılandırmak için uygulanan bir işlemdir. Bu sayede çenenin oranları yüzün diğer özellikleri ile uyumlu hale getirilebilir ve yüzün genel estetiği artırılabilir. Dolgu enjeksiyonu olarak genellikle hyalüronik asit ve yağ hücreleri kullanılır.

Detaylı Bilgi

Dudak Estetiği

Dudak dolgusu, ince dudaklara sahip olanlara, yaşa bağlı dudak incelmesi yaşayanlara ya da daha hacimli ve biçimli dudaklara sahip olmak isteyenlere uygulanan estetik bir müdahaledir. Dudaklara dolgunluk kazandırmak ve şekillendirmek için dudakların içine ve çevresine dermal dolgular enjekte edilerek yapılan bir estetik uygulamadır.

Detaylı Bilgi

Botox

Botox; "Clostridium botulinum" isimli bakteriden elde edilen tıbbi bir proteindir. Orta ve derin kırışıklıkları gidermek için yapılan ameliyatsız bir tedavi yöntemi olan botox, enjeksiyon yapılan bölgede sinirlerdeki geçişi bloke edip kas kasılmasını engelleyerek buradaki derinin gerginliğini sağlar. Bu sayede gergin ve genç bir cilt elde edilir.

Detaylı Bilgi

Nazolabial

Nazolabial çizgi/oluk, burun bölgesinin her iki yanında yer alan kanatlardan başlayıp, ağız köşelerine dek ilerleyen  çizgiye/oluğa verilen isimdir. Nazolabial dolgu işlemleri, yüzdeki ince çizgilerin giderilmesi, hacim kazandırılması, yer çekimi etkisiyle oluşan çökmeler, yağ dokusu kaybı gibi sebepler ile yapılabilmektedir.

Detaylı Bilgi

PRP

PRP (Platelet Rich Plasma), ya da diğer adıyla Trombositten Zengin Plazma, kişinin kendi kanından hazırlanan ve tıbbın birçok alanında iyileşmeyi uyarmak ve düzenlemek için kullanılan bir yöntemdir. Özellikle cilt gençleştirme ve yaşlanma belirtilerine önlem alınması için son derece etkili bir uygulamadır.

Detaylı Bilgi

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz altı ışık dolgusu enjeksiyonu, cilt dokularının derinliğindeki hidrasyon seviyesini arttırarak, cilt rengini güzelleştirir. Işık dolgusu ile çukurluklar yükseltilerek ışığı daha iyi yansıtması sağlanır. Bunun dışında özel içeriği sayesinde ciltte nemlendirme, doku yenilenmesi ve esneklik sağlar.

Detaylı Bilgi

Yüz Germe

Henüz ciddi bir operasyona hazır olmayanlar için yaşlanma belirtilerini hafifletecek, cilde daha genç, daha sıkı bir görünüm verecek invazif olmayan işlemlerdir. Bu yöntemler ile günümüzde artan teknikler sayesinde ameliyat yapmadan da ameliyata yakın sonuçlar elde edilebilmektedir.

Detaylı Bilgi

Leke Tedavisi

Vücudumuzda özellikle de yüzümüzde çeşitli sebeplerle ve etkenlerle farklı tipte cilt lekeleri oluşabilir. Bu lekelerin tedavisinde tek bir tedavi yöntemi mevcut değildir. Kişinin cilt yapısı ve lekenin derinliğine bağlı olarak bir ya da birden fazla yöntem kullanılabilir. Doğru işlem önemlidir.

Detaylı Bilgi
Meni
ÇALIŞMA SAATLERİ

PAZARTESİ - CUMARTESİ 09:00 - 18:00
PAZAR KAPALI

X