Porselen laminat venerler estetik tedavilerde kullanılan, diş yapısına kimyasal olarak bağlanabilen seramik maddelerdir. Günümüzde estetik diş operasyonlarında en önemli gelişmelerden biri diş hekimlerinin farklı dokudaki maddeleri başarılı bir şekilde birleştirmesini sağlayan yeni yapıştırma tekniklerinin ve gereçlerinin gelişmiş olmasıdır. Porselen laminat venerler ile diş yüzeyi arasındaki yapıştırmanın gücü çoğunlukla öyle büyüktür ki oluşan travma porselen vener ile diş arasındaki yüzeyde değil, diş içinde kırılmaya yol açabilir. Diş yapısına yapıştırılan porselen laminat venerlerin maddeleri doğal diş minesine benzer fiziksel özellikler gösterirler. Ayrıca, seramik teknolojisinin ilerlemesiyle birlikte doğal katmanlar ve parlak dişlerin yarı şeffaflığı mükemmel şekilde taklit edilebilir hale gelmiştir.


Dişlerinizin rengini, şeklini ya da boyunu değiştirmek istiyorsanız porselen laminat venerler mükemmel bir çözümdür. Aynı zamanda dişlerinizin arasındaki boşluğu kapatmak ya da çarpıklığını düzeltmek istiyorsanız da bu yöntem faydalı olacaktır. En önemli avantajı ise porselen laminat vener tedavisi 5-7 gün gibi kısa bir zaman içinde son bulabilir. Bu tedavi süresi 2 ila 3 yıl süren ve asla dişinizin rengini değiştirmeyen ortodontiden çok daha kısadır.

Lamina Veneer operasyonunu La Clinic'te başarılı bir şekilde ağrısız sızısız gerçekleştirdim. Bu operasyon sürecince yanımda olduğunuz için teşekkür ederim.– Alihan İsmailoğlu
Meni
ÇALIŞMA SAATLERİ

PAZARTESİ - CUMARTESİ 09:00 - 18:00
PAZAR KAPALI

X